Ruční ovládání automobilu - Autoservis

Hlásíme se k principům sociálního podnikání - Martin Šruma

Oznámení o volných pracovních pozicích

Nábor zaměstnanců

V rámci projektu s názvem: „Martin Šruma - Ruční ovládání automobilů“,
reg. č. CZ.03.02.01/00/22_024/0002708
hledáme pracovníka / pracovnici na tuto pozici:

Vedoucí zaměstnanců cílové skupiny

Popis projektu:

  • Výše úvazku: 0,6
  • Měsíční hrubá mzda: 24.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: pracovní smlouva na dobu určitou (01.09.2023 – 31.08.2025)
  • Místo výkonu práce: Strupčice, okr. Chomutov

Požadavky na kvalifikaci:

  • SŠ/VŠ vzdělávání v oboru sociální práce, nebo managementu, 5 let praxe
  • zkušenost s přímou prací s CS
  • zkušenost s vedením zaměstnanců, empatie
  • zkušenost s vedením spisové dokumentace

Předpokládaná náplň práce:

  • podpora pracovníků z cílové skupiny v oblasti pracovní, a to zejména:
  • komunikace s pracovníky za účelem přiblížení náplně práce a předběžné získání informací o jeho možnostech pracovního uplatnění a jeho potřebách; komunikace se členy rodiny či jinou osobou blízkou zájemce z CS
  • motivace zájemce k překonání případného strachu z nástupu do zaměstnání a k seberealizaci v zaměstnání
  • seznámení zájemce s pracovním prostředním, s budoucími kolegy
  • pomoc při zajišťování formalit při nástupu do zaměstnání; podpora při nástupu
  • podpora pracovníků z cílové skupiny v oblasti osobního rozvoje, a to zejména:
  • podpora při znovunabytí či získání zdravého sebevědomí
  • dohled a zajištění kompetenčně rozvojových vzdělávacích aktivit realizovaných v rámci projektu
  • podpora při začleňování se do pracovního kolektivu

Životopisy a žádosti o zaměstnání zasílejte elektronicky na adresu: sruma@rucniovladani.eu , případně doručte osobně do provozovny
Strupčice čp. 76, 431 14 Strupčice

V termínu nejpozději do: 15.08.2023

Bližší informace poskytne:
p. Martin Šruma, tel. +420 602 246 043

Po dobu opravy automobilu, zajistíme mobilitu našich zákazníků náhradním vozidlem, které můžete využívat. Vozido má namontované kompletní ruční ovládání.  Více ...
Nabízíme komplexní nabídku služeb pro hendikepované na profesionální úrovni. Využijte výhodné pojištění vozidel a získejte další výhody.
  • Martin Šruma
  • U Hřiště 76, 431 14 Strupčice
  • GSM: 602 246 043
  • Další kontakty
QR vizitka QR vizitka