Logo RO

Ruční ovládání automobilu - Autoservis

Hlásíme se k principům sociálního podnikání - Martin Šruma

Montujeme ruční ovládání do většiny značek osobních automobilů. Jedná se o klasické mechanické ovládání brzdy, plynu, s kombinací automatického ovládání spojky. Elektronický plyn se ovládá kroužkem, který se montuje na věnec volantu a používá se jako náhrada za mechanické provedení. Pokud je vozidlo vybaveno automatickou převodovkou, stačí namontovat brzdu a plyn. Ke každému zájemci o úpravu přistupujeme individuálně a s výběrem ručního ovládání rádi pomůžeme. Vždy záleží na konkrétních potřebách, které si vyžaduje Vaše zdravotní omezení.

Výrobcem zde uvedených ručních ovládání, je italská firma Guidosimplex a výrobky ručního ovládání jsou řádně schválené Ministerstvem dopravy ČR.

Úpravy plynu a brzdy představují souhrn úprav základních ovládacích prvků vozidla. Typ ovládání brzdy a plynu se vždy zvolí podle potřeb postiženého. K řízení plynu vozidla se nejčastěji používá kroužek elektronického plynu, který se montuje pod nebo nad věnec volantu. Při stlačení kroužku k volantu, dostává elektronická řídící jednotka povely k přidání nebo ubrání plynu. Montáží kroužku lze zachovat funkci airbagu v těle volantu.

Po dobu opravy automobilu, zajistíme mobilitu našich zákazníků náhradním vozidlem, které můžete využívat. Vozido má namontované kompletní ruční ovládání.  Více ...
Nabízíme komplexní nabídku služeb pro hendikepované na profesionální úrovni. Využijte výhodné pojištění vozidel a získejte další výhody.
  • Martin Šruma
  • U Hřiště 76, 431 14 Strupčice
  • GSM: 602 246 043
  • Další kontakty
QR vizitka RQ vizitka